Profil spoločnosti

HANÁK centrum Bratislava

Príďte si pozrieť tie najnovšie trendy v oblasti vybavenia interiéru do našho showroomu v Bratislave!

Vyberte si zo širokej ponuky kuchýň, obývacích izieb, spální, skríň, stolov, stoličiek, sedacích súprav, interiérových dverí a ďalšieho vybavenia interiéru. Všetok sortiment zodpovedá náročným kvalitatívnym štandardom typickým pre renomovanú českú značku HANÁK NÁBYTOK.

Navrhneme vám interiér na mieru presne podľa vašich predstáv. Naši dizajnéri sa vám budú venovať od počiatočného návrhu cez vizualizáciu až po finálne odovzdanie diela po montáži. Prečítajte si viac o tom, ako pracujeme alebo si rovno dohodnite schôdzku.

HANÁK NÁBYTOK je tradičná česká firma s s viac než 30-ročnou tradíciou, za ktorou stoja už 4 generácie rodiny Hanákovcov, ktoré sa naplno venovali a venujú výrobe toho najkvalitnejšieho nábytku. Nejde o reklamný slogan, ale o skutočné roky tvrdej práce, dlhého radu skúseností a nadšenia, s ktorým dnešní majitelia, otec a syn Stanislavovia Hanákovci, rovnako ako zamestnanci firmy nábytok vyrábajú a posúvajú ďalej nielen s originálnym dizajnom, ale predovšetkým s kvalitou.

Vďaka vlastnému vývoju, moderným technológiám, ale aj poctivému ručnému remeslu vyrába firma HANÁK ročne státisíce nábytkových zostáv pre zákazníkov nielen v Česku, ale po celom svete.

Okrem neobyčajnej kvality a vlastného dizajnu je v súčasnosti jednou z hlavných predností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, ktorý znamená domov v jednej značke, teda od jedného výrobcu. Firma HANÁK NÁBYTOK má jedinečné portfólio, ktoré nemá konkurenciu. Nikto iný v Česku a pravdepodobne ani v Európe nevyrába interiérový nábytok vrátane interiérových dverí. V tom je HANÁK absolútne výnimočný.

Exkluzívna kolekcia PREMIUM predstavuje nábytok a dvere s najkvalitnejšou povrchovou úpravou 7-vrstvovým lakom a z ušľachtilých dýh. Kolekcia TREND zahŕňa nábytok v drevodekoroch a kvalitných lesklých alebo matných laminátoch.