Grafický návrh

Grafický návrh

Na základe vami dodaných podkladov a informácií, ktoré od vás získame, začneme pracovať na návrhu kuchyne alebo interiéru. Poradíme vám s výberom dekorov, materiálov a farieb, ktoré by boli do vášho interiéru vhodné, a bližšie vás zoznámime s novinkami v oblasti spotrebičov, pracovných dosiek a vnútorného vybavenia zásuviek i skríň.

Objednajte si nezáväznú schôdzku: +421 911 022 291, alebo nám pošlite na e-mail: info@hanak-centrum.sk pôdorys priestoru a vaše požiadavky a my vás budeme kontaktovať.

Kontakt

Vizualizácia kuchyne/interiéru

Grafický návrh spoločne doladíme a projekt vám vytlačíme vrátane pohľadov na steny, špecifikácie materiálov a riešenia detailov kuchyne. Táto služba je spoplatnená vratnou zálohou 200 € bez DPH (v prípade objednania kuchyne je táto suma odpočítaná z cenovej ponuky). Cena vizualizácie kompletného interiéru sa stanovuje individuálne (viac informácií na našich showroomoch).

Výkresy inštalačných rozvodov

Po vypracovaní vizualizácie vám vypracujeme výkresy inštalačných rozvodov. Umiestnenie rozvodov elektřiny, prívodov vody a odpadov (špecifikácia umiestnenia vypínačov, zásuviek, svetiel, atď.). Táto služba je spoplatnená vratnou zálohou 200 € bez DPH (v prípade objednania kuchyne je táto suma odpočítaná z cenovej ponuky, celková vratná záloha vrátane vizualizácií je 400 € bez DPH).