HANÁK New Collection

Predstavujeme Novú kolekciu nábytku, ktorá posúva možnosti tvorby kompletného interiéru aj pre tých najnáročnejších.

Ste jedinečný a preto pre Vás vytvárame jedinečné riešenie, ktorým je HANÁK New Collection. Táto Nová kolekcia má v sebe všetky požiadavky: nadčasový dizajn, praktické riešenie a Vašu jedinečnosť. Prináša  modely kuchýň, nábytku a interiérových dverí, vďaka ktorým dosiahnete jednotný vzhľad v celom interiéri.

 

Individuálny a dizajnový model SOLID, ktorý je jedinečný svojím ručným spracovaním. Lakované dvierka vo vysokom lesku alebo mate je možné kombinovať s dýhou. Model SOLID = jednoliaty, krásne vyniká v rámci celého interiéru.

 

Technologicky náročný profil dvierok UNO môžete vyberať v laku s vysokým leskom aj matom. Možno náročný, ale vďaka tomu sa hodí do všetkých častí interiéru: kuchyňa, obývačka ako aj kúpelka či detská izba.

 

Dizajnová novinka CONTURA sa vyrába v laku vo vysokom lesku, mate aj dýhe. Contura = čistá línia je pri tomto modeli zaručená najvyššou kvalitou povrchovej úpravy 7 vrstvového lakovania nano lakmi.

 

LYON je charakteristický svojím jemným a decentným rámikom. Toto prevedenie ponúka sedem základných farieb matného laku ako aj dýhu  s možnosťou morenia  v piatich odtieňoch. Možnosť presklenia v tomto rámiku je samozrejmosťou.

 

Laky najvyššej kvality, ktorým je ťažké odolať. V našom portfóliu nájdete nové farby lakov, ako aj luxusne výnimočná zlatá a strieborná metalíza.

 

Prírodné dýhy s NANO LAKOM, ktorý zvýrazňuje štruktúru dreviny a jej krásny prirodzený vzhľad. Aj tu sme pre Vás pripravili veľa noviniek.

 

Pre jednoduchú orientáciu nájdete doporučené kombinácie farieb a materiálov, ktoré pripravili naši návrhári. Zladenie interiéru podľa HANÁK INTERIOR CONCEPT je  teraz veľmi jednoduché.

 

Nové matné laky výborne doplnia Váš interiér. Vďaka najmodernejším technológiám Vám ponúkame najvyššiu kvalitu povrchov ako aj ich odolnosť, dlhú životnosť, ale hlavne jedinečnosť nášho nábytku.

CHCEM NAVRH KUCHYNE

Späť na novinky